GROWW

Od listopada 2016r. do marca 2017r. uczniowie naszej szkoły brali udział w cyklu zajęć o tematyce związanej z rynkiem pracy i zatrudnieniem.

Delegacja naszego liceum w składzie Paulina Augustowska (2b), Karolina Gazda (2b), Karolina Serwońska (2b), Justyna Pasterska (3a), Krzysztof Baniak (3a) i opiekun Maciej Mańka w dniach 19-24 lutego 2017 na własnej skórze doświadczyła uroków fińskiej zimy, a stało się to dzięki uczestnictwu w krótkoterminowej wymiany młodzieży w ramach projektu Erasmus+ GROWW. 

W dniu 23 marca br. piątka naszych licealistów przedstawiła ciekawą, pełną humoru relację z udziału w kilkudniowych warsztatach w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży, które odbyły się w lutym w fińskiej szkole Saimaan Ammattiopisto Sampo, Lappeenranta, a których tematyka skupiała się wokół zatrudnienia i rynku pracy.

W lutym 2017r. p. Maciej Mańka przeprowadził dla uczestników projektu z naszego liceum warsztaty poświęcone testom psychometrycznym. 

Warsztaty "Kim jestem, Co potrafię, Jakie są moje mocne i słabe strony, obszary nad którymi muszę pracować" oraz "Jakie moje mocne strony postrzegają rówieśnicy" prowadzone dla klas 1a i 1b w styczniu 2017r. przez p. Grażynę Drankę oraz warsztaty w języku angielskim ‘My strong points and weak points, what makes me a successful employee?’ przeprowadzone 19 stycznia 2017r. dla klasy 3a przez p. Monikę Kowalską – Orlewską obejmowały kolejne zagadnienia projektu, nad którymi pracowali bieccy licealiści.

W piątek 16. grudnia  br. komisja rekrutacyjna wyłoniła uczestników pierwszego wyjazdu na warsztaty projektu Erasmus+ GROWW do Finlandii. Trzy uczennice klasy 2b - Paulina Augustowska, Karolina Gazda i Karolina Serwońska oraz dwoje uczniów klasy 3a - Krzysztof Baniak i Justyna Pasterska spędzą tydzień w miejscowości Lappeenranta już w lutym przyszłego roku.

Podkategorie

PROJEKTY E-TWINNING

oyster

picture


Sfinansowano ze środków: 
frse mini 1

Go to top
Template by JoomlaShine