bip2

epuap logo

Search HP

GROWW

 

19 czerwca 2018r. uczniowie wszystkich klas liceum wzięli udział w warsztatach dotyczących przedsiębiorczości społecznej, które zorganizowane zostały w ramach projektu Erasmus+ GROWW. Po ciekawej prezentacji dotyczącej przedsiębiorczości społecznej w Polsce i Małopolsce oraz panelu dyskusyjnym  pani Maria Kucińska, ekspert z Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie przeprowadziła z uczniami grę - symulację prowadzenia przedsiębiorstwa społecznego.

W dniach 3 – 6 czerwca Liceum Ogólnokształcące było gospodarzem i organizatorem  międzynarodowej konferencji podsumowującej dwuletni  projekt GROWW  (PRZYGOTUJ SIĘ NA MOŻLIWOŚCI OFEROWANE PRZEZ ŚWIAT PRACY)  sfinansowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.  To wydarzenie zgromadziło dyrektorów, nauczycieli i uczniów z siedmiu krajów Europy - Portugalii, Francji, Bułgarii, Rumunii, Finlandii, Włoch i Polski.

W dniach 15 – 21 kwietnia br. francuska szkoła Lycée Polyvalent Gabriel Touchard George-Washington zgromadziła w swoich murach uczestników drugiej międzynarodowej wymiany młodzieży, realizowanej w ramach projektu GROWW. W niemal tygodniowych warsztatach udział wzięło około 80 uczniów oraz  kilkunastu nauczycieli z każdej ze szkół partnerskich. Organizatorzy nie szczędzili wysiłku, by młodzież jak najlepiej zrozumiała ideę przedsiębiorczości społecznej.


W dniu 27.03.2018r. młodzież z naszego Liceum pod opieką p. Moniki Kowalskiej - Orlewskiej wzięła udział warsztatach pt. YOU ARE A BRAND, które odbyły się w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu. 
Celem warsztatów było przybliżenie młodzieży jak inwestować w siebie poprzez budowanie własnej marki osobistej i zwiększania swojej wartości na rynku pracy. 

Podkategorie

ul. Tysiąclecia 2, 38-340 Biecz 

tel: 13 447 10 45; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.