W piątek, 26 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich którzy ukończyli nasze Liceum. Po trzech latach nauki nasi Abiturenci

otrzymali świadectwa i pożegnali się z nauczycielami, wychowawcami, pracownikami szkoły i dyrekcją. Klasa 2c wraz z panią Agnieszką Ziębą Lipczyńską przygotowała program artystyczny w formie powtórki do matury z języka polskiego. Powtórka przydała się, a sentencje które padały na deska auli na zawsze wejdą do kanonu "mądrości" bieckiego liceum. Wyróżniającym się uczniom Pan Dyrektor z wychowawcami i Przedstawicielem Rady Szkoły wręczył świadectwa oraz nagrody - voucher na zakupy w księgarni. Stypendium im. Prof. Jacka Szurka otrzymał Łukasz Przyczynek, a szkolę z chlubną pierwszą lokatą ukończył Grzegorz Przybylski.
W piątek, 26 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas trzecich którzy ukończyli nasze Liceum. Po trzech latach nauki nasi Abiturienci otrzymali świadectwa i pożegnali się z nauczycielami, wychowawcami, pracownikami szkoły i dyrekcją. Klasa 2c wraz z panią Agnieszką Ziębą Lipczyńską przygotowała program artystyczny w formie powtórki do matury z języka polskiego. Powtórka przydała się, a sentencje które padały na deska auli na zawsze wejdą do kanonu "mądrości" bieckiego liceum. Wyróżniającym się uczniom Pan Dyrektor z wychowawcami i Przedstawicielem Rady Szkoły wręczył świadectwa oraz nagrody - voucher na zakupy w księgarni. Stypendium im. Prof. Jacka Szurka otrzymał Łukasz Przyczynek, a szkolę z chlubną pierwszą lokatą ukończył Grzegorz Przybylski.

Foto: Jakub Karp

 

z3z4