bip2

Search HP

facebook_page_plugin

W związku z tym że 30 września 2017 roku zakończyła się I kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej, Pan Burmistrz Biecza zwrócił się do nas z prośbą o przeprowadzenie wyborów na członków MRM w Bieczu II kadencji. Wybory mają się odbyć 1 grudnia, poprzedzone wcześniejszymi apelami w szkołach informującymi uczniów czym jest Młodzieżowa Rada Miejska i dlaczego warto kandydować, oraz kampanią przedwyborczą. Bardzo prosimy uczniów klas I i II o zgłaszanie swoich kandydatur.

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

We wtorek, 26 września na terenie stadionu OSiR w Gorlicach odbyły się powiatowe mistrzostwa w przełajowych biegach sztafetowych. Bieckie Liceum reprezentowała 10-osobowa drużyna dziewcząt, która na dystansie 10x1000m uzyskała łączny czas 47 min, w rezultacie dziewczęta zajęły IV MIEJSCE. Należy podkreślić, że jest to wysokie miejsce wśród wszystkich szkół powiatu.

 Skład drużyny: Karolina Serwońska(3b), Aleksandra Przepióra(3a), Natalia Cieśla(3c), Katarzyna Wszołek(1c), Katarzyna Guzik(1c), Magdalena Kozieł(1ab), Aleksandra Kamińska(1ab), Natalia Firek(1c), Aleksandra Bajorek(1c),Aurelia Tapek(1c). Opiekun mgr Katarzyna Kamińska Serdecznie gratulujemy uzyskanego wyniku, dziękujemy za wzorową postawę fair-play oraz godne reprezentowanie naszej szkoły w rywalizacji międzyszkolnej naszego powiatu. Mamy nadzieję, że dziewczyny "przekazując pałeczkę" w Europejskim Tygodniu Sportu przekażą ducha walki do osiągania sukcesów w nowym roku szkolnym!

Teks i Foto: mgr Katarzyna Kamińska

INFORMACJE Z MEN

W poniedziałek, 20 listopada 2017 r., Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wzięła udział w prezentacji drugiego tomu podręcznika pt. „Europa...
Maciej Kopeć Podsekretarz Stanu w MEN w poniedziałek, 20 listopada br. uczestniczył w pierwszej z cyklu konferencji wojewódzkich pn. „Wsparcie...
Przypominamy, że w dniach 21 i 22 listopada br. w Warszawie (Hotel Sangate, ul. 17 stycznia 32)  odbędzie...
Popularne artykuły

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu

ul. Tysiąclecia 2, 38-340 Biecz
TEL. : 13 447 10 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.