bip2

Search HP

facebook_page_plugin

"Nie miłujmy słowem, ale czynem"

28.11.2017 r. przedstawiciele Zarządu Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami wzięli udział w jesiennym spotkaniu wolontariuszy działających w ramach Szkolnych Kół Caritas.

Spotkanie poprowadził wicedyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej ks. dr Piotr Potyrała, który zaprezentował zebranym przykłady działań podejmowanych przez wolontariuszy SKC na rzecz osób bezdomnych, chorych, niepełnosprawnych, rodzin wielodzietnych oraz potrzebujących. Pani Agnieszka Jakubowska - Cetnar z Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Dębicy przedstawiła przykłady dobrych praktyk, dzieląc się z zebranymi swoim bardzo bogatym doświadczeniem w zakresie akcji organizowanych przez wolontariuszy SKC na rzecz osób potrzebujących. Spotkanie zakończyła wspólna modlitwa pod przewodnictwem ks. Stanisława Słowika, dyrektora Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Przy tej okazji składamy serdeczne podziękowania wszystkim wolontariuszom oraz osobom angażującym się w akcje organizowane przez Szkolne Koło Caritas im. Św. Jadwigi Królowej przy LO w Bieczu.

Opiekunowie SKC: ks. mgr Damian Bolka, mgr Jadwiga Kuzak

INFORMACJE Z MEN

W poniedziałek, 22 stycznia br. w godz. 11:30-13:00 odbędzie się konferencja pn. „Szkoła branżowa – przyszłość nowoczesnego biznesu”. W wydarzeniu...
Uczniowie z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego rozpoczną w poniedziałek, 22 stycznia br. dwutygodniową przerwę w nauce. Ferie zimowe zacznie ponad...
Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska wspólnie z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbietą Rafalską w czwartek, 18 stycznia br.
Popularne artykuły

Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Bieczu

ul. Tysiąclecia 2, 38-340 Biecz
TEL. : 13 447 10 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.